Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Maiņstrāva | 0.002 - 20 A |
| Līdzstrāva | 0.002 - 20 A |
| Pastāvīgs spriegums | 0.2 - 1000 V |
| Mainīgs spriegums | 0.2 - 750 V |
| Baterijas | AA |
| Produkta veids | Digitālais skaitītājs |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | DT9025A |
| Pretestība | 200 - 200000000 Ω |
| Bateriju skaits | 2 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 24 mēn |
| Temperatūras mērīšanas amplitūda | 0 - 250 °C |
| Aizsardzība pret pārslodzi | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502808024 |
Papildiniet savu elektrotehnisko diagnostiku un DIY projektus ar Okko DT9025A Digital Multimeter. Šis daudzpusīgais un uzticamais elektriskais testeris ir būtisks rīks gan elektronikas entuziastiem, gan pieredzējušiem profesionāļiem, piedāvājot precīzus mērījumus un stabilu veiktspēju. Tā spilgtākais oranžais un melnais dizains, apvienojumā ar skaidru digitālo displeju un lietotājam draudzīgu rotējošo slēdzi, nodrošina ērtu lietošanu jebkurā vidē.
Okko DT9025A ir izstrādāts precizitātei plašā elektrisko parametru spektrā. Mēriet DC Voltage no 0,2V līdz iespaidīgiem 1000V un AC Voltage no 0,2V līdz 750V. Veiciet strāvas mērījumus ar vieglumu, apstrādājot DC Current no 0,002A līdz 20A un AC Current tajā pašā plašajā diapazonā. Ķēžu analīzei tā plašā Resistance mērīšanas spēja aptver no 200Ω līdz 200MΩ (200 000 000Ω). Ar iebūvētu overload protection jūs varat strādāt ar pārliecību, zinot, ka jūsu ierīce ir aizsargāta.
Papildus standarta elektriskajiem testiem, šim digitālajam multimetram ir noderīga Temperature measurement funkcija, kas ļauj mērīt temperatūru no 0°C līdz 250°C – ideāli piemērota HVAC traucējumu novēršanai vai komponentu termiskajai analīzei. Izstrādāts ērtībai, multimetrs ietver integrētu statīvu brīvroku darbībai un komplektā ar izturīgiem mērīšanas vadiem. Tas efektīvi darbojas ar divām viegli pieejamām AA baterijām, nodrošinot, ka vienmēr esat gatavs nākamajam uzdevumam.
Neatkarīgi no tā, vai diagnosticējat bojātu sadzīves tehniku, strādājat pie automobiļu elektriskās sistēmas vai iedziļināties sarežģītos elektronikas remontdarbos, Okko DT9025A nodrošina nepieciešamo precizitāti un uzticamību. Tā visaptverošās funkcijas padara to par nenovērtējamu diagnostikas rīku elektriķiem, hobiju entuziastiem un ikvienam, kas veic elektriskos darbus mājās vai darbnīcā. Izveidots izturībai un ar 24 mēnešu garantiju, šis Okko multimetrs ir gudra investīcija precīziem un drošiem elektriskajiem mērījumiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DIGITĀLAIS MULTIMETRS DT9205A