Product information
| Garums | 2 m |
|---|---|
| Platums | 5 m |
| Produkta veids | Agrotekstili |
| Zīmols | Garden Center |
| Kolekcija | - |
| Svars | 0.1 kg |
| Vispārējie izmēri | 2 x 5 m |
| Biezums, µm | 100 |
| Krāsa | Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Svars 0.1kg 100gsm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Barcode | 501793221 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: AGROTEKSTILS 2X5 M MELNS (18)