Product information
| Forma | Apaļš |
|---|---|
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 100 cm |
| Sieniņas biezums | 1 mm |
| Zīmols | Briko |
| Platums | 2 cm |
| Papildus informācija | Forma: Apaļa. Materiāls: Alumīnijs. Sieniņas biezums: 1 mm |
| Izcelsmes valsts | Itālija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 502127271 |
Atklājiet Briko apaļās alumīnija caurules daudzpusību, kas ir būtiska sastāvdaļa plašam projektu klāstam. Prasmīgi izgatavota Itālijā, šī izturīgā alumīnija caurule piedāvā gan izturību, gan gludu estētiku, padarot to par vērtīgu papildinājumu jūsu darbnīcas vai mājas labiekārtošanas rīku komplektam.
Izstrādāta ar precizitāti, šī apaļā profila caurule ir 100 cm gara un tai ir 2 cm (20 mm) diametrs ar izturīgu 1 mm sienas biezumu. Alumīnija dabiskais sudraba tonis nodrošina tīru, modernu izskatu, kas nemanāmi iekļaujas dažādās dizaina shēmās. Tās nepārklātā apdare izceļ materiāla raksturīgo metālisko spīdumu un izturību.
Neatkarīgi no tā, vai veidojat DIY mēbeles, veidojat pielāgotus plauktu balstus vai iesaistāties sarežģītos amatniecības projektos, šī Briko alumīnija caurule ir izstrādāta, lai atbilstu jūsu vajadzībām. Tās vieglais, bet izturīgais raksturs padara to viegli apstrādājamu, savukārt tās konsekventā apaļā forma nodrošina profesionālu apdari. Iedomājieties to izmantot unikāla dvieļu turētāja izveidei modernā vannas istabā vai kā strukturālu elementu pēc pasūtījuma izgatavotā uzglabāšanas blokā.
Galvenās iezīmes:
- Materiāls: Augstas kvalitātes alumīnijs
- Forma: Klasisks apaļais profils
- Izmēri: 100 cm garums, 20 mm diametrs, 1 mm sienas biezums
- Zīmols: Briko
- Izcelsme: Ražots Itālijā
- Apdare: Dabīgs metālisks (nepārklāts)
Briko apaļā alumīnija caurule tiek piegādāta kā viens gabals, gatava jūsu nākamajiem radošajiem projektiem.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CAURULE APAĻA ALUM. D20X1 1M