Product information
| Garums | 1000 mm |
|---|---|
| Diametrs pirms saraušanās | 9.5 mm |
| Diametrs pēc saraušanās | 4.8 mm |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Krāsa | Balta krās. |
| Zīmols | Okko |
| Saraušanās temperatūra | 120 - 200 °C |
| Izcelsmes valsts | Ungārija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501753344 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: CAURULE TERMO 9,5/4,8 BALTA