Product information
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Paneļa pielietojums | Elektrisko ierīču montāžai |
| Zīmols | Hager |
| Moduļu skaits | 12 |
| Uzstādīšana | Zemapmetuma |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP30 |
| Augstums | 356 mm |
| Platums | 348 mm |
| Dziļums | 94.5 mm |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Platums: 34.8 cm. Augstums: 35.6 cm. Dziļums: 9.4 cm |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502107312 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: KĀRBA SADALES VU12NE IP30 12MOD