Product information
| Garums | 125 cm |
|---|---|
| Ar rokturi/kātu | Jā |
| Darbības daļa | Smails |
| Produkta veids | Lāpstas |
| Zīmols | Fiskars |
| Darbības zonas garums | 29 cm |
| Darbības zonas platums | 19.3 cm |
| Svars | 1.9 kg |
| Roktura saliekšanas leņķis | 17 ° |
| Stieņa saliekšanas leņķis | 26 ° |
| Darba daļu materiāls | Tērauds |
| Kāta materiāls | Nerūsējošais tērauds, Plastmasa |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Rakšanai akmeņainā, mālainā un smagā zemē. Kāts no tērauda caurules ar plastmasas pārklājumu. Kāta leņķis pret asmeni 26°. Uzasināts asmens. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Barcode | 502509657 |
Ergonomiski veidotā lāpsta garantē ērtu darba pozu. Garais kāts un 40° pacēluma leņķis samazina muguras un plecu slodzi, bet saliektais rokturis nodrošina dabisku rokas satvērienu. Kāts no tērauda caurules ar plastmasas pārklājumu, kas aizsargā no aukstuma. 17° roktura leņķis ļauj rokai ieņemt dabisku pozu. Metināts lāpstas un kāta savienojums. Lāpstas asmens ir uzasināts, lai panāktu labāku iekļūšanu augsnē. Piemērota rakšanai akmeņainā, mālainā un smagā zemē. Kāta leņķis pret asmeni 26°.
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: LĀPSTA ERGO AR KĀTU ASA 1066708