Product information
| Garums | 35 cm |
|---|---|
| Platums | 22.9 cm |
| Augstums | 4.8 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās., Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | STST81681-1 |
| Materiāls | Plastmasa, Polipropilēns (PP) |
| Ar rokturi | Nē |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502360202 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: ORGANAIZERS ESSENTIALS 14