Информация о товаре
| Garums | 35 cm |
|---|---|
| Platums | 22.9 cm |
| Augstums | 4.8 cm |
| Krāsa | Caurspīdīga krās., Melna krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Stanley |
| Modelis | STST81681-1 |
| Materiāls | Plastmasa, Polipropilēns (PP) |
| Ar rokturi | Nē |
| Ūdensnoturīgs | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502360202 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ORGANAIZERS ESSENTIALS 14