Product information
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 300 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Sienas segumi |
| Zīmols | Grace |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.36 |
| Sedzamā platība | 0.36 m² |
| Barcode | 502571301 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: PĀRKLĀJUMS PVC TPWP509 30X30CM (4GAB)