Информация о товаре
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 300 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Produkta veids | Sienas segumi |
| Zīmols | Grace |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.36 |
| Sedzamā platība | 0.36 m² |
| Штрихкод | 502571301 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PĀRKLĀJUMS PVC TPWP509 30X30CM (4GAB)