Product information
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Zīmols | - |
| Moduļu skaits | 6 |
| Uzstādīšana | Virsapmetuma |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 100 mm |
| Dziļums | 185 mm |
| Barcode | 502682270 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SADALNE VIRSAPMETUMA 6 MODUĻI IP40