Product information
| Jauda | 360 W |
|---|---|
| Svars | 44 kg |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Stobra diametrs | 400 mm |
| Produkta veids | Rotējošais siets |
| Zīmols | Scheppach |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Barcode | 502685868 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: SIJĀŠANAS SIETS RS400