Информация о товаре
| Jauda | 360 W |
|---|---|
| Svars | 44 kg |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Stobra diametrs | 400 mm |
| Produkta veids | Rotējošais siets |
| Zīmols | Scheppach |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Штрихкод | 502685868 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SIJĀŠANAS SIETS RS400