STŪMĒJS SNIEGA 1.25X0.62M TĒR.KĀTS FT
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 125 cm |
| Darbības zonas platums | 62 cm |
| Svars | 1.25 kg |
| Produkta veids | Sniega lāpstas |
| Zīmols | Forte Tools |
| Platums | 62 cm |
| Darbības zonas garums | 28 cm |
| Darbības zonas biezums | 0.5 cm |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Darba daļu materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Tērauds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Ar tērauda rokturi |
| Svītrkods | 502681935 |
Sniega lāpsta Forte Tools, 125 × 62 cm, plastmasa
Izturīga un viegla sniega lāpsta ar platu 62 cm darba daļu ļauj ātri un efektīvi tīrīt takas, pagalmus vai piebraucamos ceļus. 125 cm garais tērauda kāts nodrošina ērtu turēšanu un mazāku slodzi mugurai, savukārt plastmasas darba daļa ir izturīga pret salu, nesaskrāpē virsmas un saglabā formu pat intensīvas lietošanas laikā. Lāpstas 28 cm garums, 0,5 cm biezums un tikai 1,25 kg svars nodrošina vieglumu un manevrēšanas spēju, padarot lāpstu ērtu gan ikdienas, gan lielākas sniega daudzuma tīrīšanai. Melnā un oranžā krāsu kombinācija nodrošina labu redzamību ziemas apstākļos.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: STŪMĒJS SNIEGA 1.25X0.62M TĒR.KĀTS FT