Product information
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Tērauda marka | S355 |
| Zīmols | - |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501981125 |
Reviews
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review
Write a review for: STŪRA PROFILS 3M
| Garums | 300 cm |
|---|---|
| Platums | 50 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Biezums | 5 mm |
| Tērauda marka | S355 |
| Zīmols | - |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Barcode | 501981125 |
There are no reviews yet. Be the first!
Write a review for: STŪRA PROFILS 3M