Produkta informācija
| Ražotājs | GARDEN CENTER |
|---|---|
| Garums | 15 m |
| Platums | 1 m |
| Produkta veids | Dārza pārklāji |
| Zīmols | Garden Center |
| Svars | 0.75 kg |
| Biezums, µm | 50 |
| Krāsa | Melna krās. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501793227 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AGROTĪKLS 50G 1X15M MELNS