AKMENS DEK BARCELONETTA GREY MIX(0.41)
€4,86
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | STONE MASTER |
|---|---|
| Garums | 365 mm |
| Platums | 93 mm |
| Vienību skaits iepakojumā | 12 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Produkta veids | Dekoratīvais akmens |
| Zīmols | Stone Master |
| Kolekcija | Barceloneta |
| Biezums | 20 mm |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.41 |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502395581 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKMENS DEK BARCELONETTA GREY MIX(0.41)