Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Zīmols | Skil |
| Skaņas jauda | 10 W |
| Savienojumi | 3.5 mm (AUX), Bluetooth, USB |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 10 h |
| Īpaša aizsardzība | Nav |
| Produkta veids | Bezvadu skaļrunis |
| Modelis | 3151CA |
| Uzlādes ierīce | 5 - 10 W |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Bluetooth interfeiss | Jā |
| WiFi savienojums | Nē |
| Radio uztvērējs | Nav |
| Elektroapgāde | Akumulators |
| Platums | 200 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Svars | 840 g |
| Spriegums | 20 V |
| Hands-free (bezroku) funkcija | Nē |
| Maksimālais darbības attālums | 30 m |
| Ar tālvadības pulti | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Bez akumulatora un lādētāja. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205295 |

Bezvadu Bluetooth skaļrunis ar nevainojamu skaņu
“20V Max” (18 V) SKIL 3151 ir parocīgs bezvadu Bluetooth skaļrunis. Tā bezvadu Bluetooth straumēšana līdz 30 metru attālumam apvienojumā ar bezvadu brīvību nodrošina lielisku skaņu visur, kurp dodaties. Jūsu ērtībai AUX kabeli var izmantot arī, lai Bluetooth skaļrunim pievienotu viedtālruni vai citu ievades ierīci. Lai akcentētu augstas kvalitātes skaņu, SKIL 3151 ir aprīkots ar divkāršiem pasīviem zemfrekvences radiatoriem, kas uzlabo zemfrekvences skaņu. Citiem vārdiem sakot, šis skaļrunis bez barošanas avota ienesīs mūziku jūsu dārza mājiņā, garāžā vai darbnīcā. Pateicoties kompaktajam un pārnēsājamajam dizainam, varat viegli pārvietot skaļruni no vienas vietas uz otru. Izmantojot USB uzlādes pieslēgvietu, ir iespējams arī uzlādēt tālruni vai planšetdatoru. Lai jūsu ierīces vienmēr būtu pa rokai, bezvadu Bluetooth skaļrunim ir integrēta uzglabāšanas vieta. SKIL 3151 CA tiek piegādāts ar AUX kabeli. Akumulators netiek piegādāts kopā ar instrumentu.
Daudzpusīga akumulatoru sistēma ar tehnoloģijām “Keep Cool™” un “ActivCell™”
Šis instruments ir daļa no SKIL sistēmas “Energy Platform”: universālā akumulatoru sistēma. “20V Max” (18 V) litija-jonu akumulatoru bloki nodrošina optimālu daudzpusību. Akumulatoru bloki ir konstruēti tā, lai derētu visiem sistēmas “Energy Platform” instrumentiem, un tas nozīmē, ka no viena akumulatora var darbināt tos visus. Sistēmas “Energy Platform” instrumentus var iegādāties gan ar akumulatoriem, gan arī bez tiem, kas piešķir šai sistēmai daudzpusību, ļaujot lietotājam pievienot jaunus instrumentus savam instrumentu parkam, neiegādājoties jaunus akumulatorus un uzlādes ierīces. Šim akumulatoram ir gan akumulatora tehnoloģija “Keep Cool™”, gan akumulatora tehnoloģija “ActivCell™”. “Keep Cool™” nodrošina akumulatora elementu dzesēšanu, kas novērš pārkaršanu un ļauj par 25 % pagarināt darbības laiku un divkāršot akumulatora darbmūžu! Tehnoloģija “ActivCell™” ļauj optimizēt enerģijas izmantošanu, novēršot pārkaršanu un nodrošinot maksimālu akumulatora veiktspēju.
Tehniskie dati
- Spriegums: 18 V
- Spriegums: 20 V Max
Īpašības
- Universālā akumulatoru sistēma ir daļa no SKIL sistēmas “Energy Platform”
- Kompakts, pārnēsājams dizains ērtai transportēšanai
- Divkāršie pasīvie zemfrekvences radiatori ļauj uzlabot zemfrekvences skaņu
- Iebūvēta uzglabāšanas vieta viedtālruņa vai citas ierīces glabāšanai
- Papildu ieeja viedtālruņa vai citas ievades ierīces pievienošanai
- USB uzlādes ports uzlādē elektroniskās ierīces, piemēram, viedtālruņus un planšetdatorus
- Bezvadu Bluetooth straumēšana līdz 30 metru attālumam
- Bluetooth skaļrunis nodrošina izcilu skaņu visur, kurp dodaties
- Akumulatoru tehnoloģija Keep Cool™ nodrošina par 25% lielāku darbības laiku un 2x lielāku kalpošanas laiku
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. BLUETOOTH SKAĻRUNIS 3151CA 20V