Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 120 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 12 mm |
| Svārsta kustības | Jā |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3430FA |
| Svars | 2.1 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Zāģa darbplūsma | 25 mm |
| Maksimālais zāģējamā alumīnija biezums | 20 mm |
| Kustību skaits minūtē | 3000 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Pakāpju skaits kustības augstumā | 4 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Soma komplektā | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541555 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. FIGŪRZĀĢIS 3430FA 20V