Produkta informācija
| Ražotājs | SKIL_RED |
|---|---|
| Svars | 2.5 kg |
| Griešanas dziļums 90° leņķī | 66 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 5500 |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Maksimālais diska diametrs | 184 mm |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Skil |
| Modelis | 3571CA |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Griešanas dziļums 45° leņķī | 46 mm |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora spriegums | 20 V |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502541553 |
Īpašības
- Ergonomiski nevainojama konstrukcija nodrošina optimālu kontroli un izcilu vadāmību
- Alumīnija sliede un aizsargs papildu precizitātei un izturībai
- Elektriskā bremze ļauj paaugstināt darba komforta līmeni un strādāt ātrāk
- Digitāls bezsuku motors: lielāka jauda, lielāka efektivitāte un 10 reizes garāks darbmūžs
- “ACTIVCELL™”: Patentēta inteliģenta akumulatoru un instrumentu mijiedarbība – maksimālai veiktspējai un akumulatora aizsardzībai
- Izcili liela 56° slīpuma spēja ar 45° ātro apstāšanos
- LED gaismas avots apgaismo zāģējuma trasi un ļauj labāk pārlūkot apstrādājamo priekšmetu
- SKIL “XP”: Vienreizēja veiktspēja ar augstiem tehniskajiem parametriem, attīstītu bezsuku motoru un nozares līdera izstrādātu akumulatoru tehnoloģiju
- Pret putekļiem aizsargāti lodīšu gultņi nodrošina instrumentam augstu izturību
- Darbvārpstas fiksēšana ļauj viegli nomainīt zāģa asmeni
- “PWRCORE 20™”: Nozares līdera attīstītā akumulatoru tehnoloģija, lai nodrošinātu jaudu visiem SKIL “20V Max” instrumentiem
- Nodalījums atslēgu ievietošanai
- “KEEPCOOL™”: Patentēta akumulatora dzesēšanas tehnoloģija, kas nodrošina par līdz pat 25% ilgāku darblaiku un 2 reiz garāku darbmūžu
- Liels maksimālais griešanas dziļums ar 66 mm pie 90° un 46 mm pie 45°
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUM. RIPZĀĢIS 3571CA 20V