AKUSTISKAIS PANELIS 270X30CM G OZ./MEL.
€14,32
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | MARBET |
|---|---|
| Garums | 270 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 1.3 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Akustiskie paneļi |
| Zīmols | Marbet |
| Kolekcija | - |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.81 |
| Sedzamā platība | 0.81 m² |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502813626 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUSTISKAIS PANELIS 270X30CM G OZ./MEL.