AKUSTISKAIS PANELIS VINTAGE OAK 9X600X60
€8,42
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GRACE |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 60 cm |
| Biezums | 0.9 cm |
| Krāsa | Brūna krās., Melna krās. |
| Produkta veids | Dekoratīvie akustiskie paneļi |
| Zīmols | Grace |
| Kolekcija | Comfort 9 |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Krāsas nosaukums | Melns krās., Ozola krās. |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 0.36 |
| Sedzamā platība | 0.36 m² |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Izcelsmes valsts | Turcija |
| Svītrkods | 502657094 |
Šis produkts ir divas funkcijas. Viena no tām ir dekorēt telpu, otra - samazināt atskanas. Trokšņa avotiem radītās skaņas viļņi tiek absorbēti 9mm PET filca. Tas samazina telpas atskanas un telpa kļūst klusāka.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AKUSTISKAIS PANELIS VINTAGE OAK 9X600X60