APLODA REG CEMENTS 80-100MM KOMPLEKTS
€37,80
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 207 cm |
| Biezums | 3.2 cm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Modelis | - |
| Atvēršanas virziens | Universāla |
| Platums | 8 - 10 cm |
| Krāsas nosaukums | Cementa krās. |
| Komplekts | Regulējamu stakļu komplekts. |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502685794 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APLODA REG CEMENTS 80-100MM KOMPLEKTS