APLODA REGUL 80-100MM MOCHA SILK MATT SE
€38,86
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 207 cm |
| Biezums | 3.2 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Produkta veids | Durvju aploda |
| Zīmols | - |
| Modelis | Mocha |
| Platums | 8 - 10 cm |
| Komplekts | Regulējamo rāmju komplekts 80-100 mm. |
| Vienību skaits iepakojumā | 3 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ukraina |
| Svītrkods | 502554369 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APLODA REGUL 80-100MM MOCHA SILK MATT SE