ŠĶĒRES POWERARC UNIVERSĀLAS 26CM FISKARS
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Garums | 254 mm |
| Svars | 0.140 kg |
| Maksimālais griezums materiāla biezumā | 100 mm |
| Griešanas puse | Pa kreisi, Pa labi, Taisns griezums |
| Ar fiksāciju | Nē |
| Produkta veids | Šķēres |
| Zīmols | Fiskars |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās. |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Papildus informācija | Grieziet precīzi, izmantojot PowerArc™ šķēres smagiem darbiem, ar vairāk nekā 30 % lielāku jaudu. Izbaudiet precīzu mehāniku un ergonomiku ar jaunās paaudzes griešanas instrumentiem ar lielāku jaudu, komfortu un precīzu kontroli. PowerArc™ šķēres ir aprīkotas ar precīzi izliektiem asmeņiem, kas palielina leņķa starp asmeņiem jaudu līdz pat 30 %, īpaši smagākajiem griezumiem. Izturīgie kaltā nerūsējošā tērauda asmeņi pasargā no plaisām. Zāģēta mala, pagarināts ķīlis un skrūvju stiprinājums uzlabotai kontrolei un izturībai. Ergonomisks rokturis ar Softgrip™ materiālu un stratēģiski veidotu virsmu palielina lietošanas ērtumu un ir aprīkots ar lielākām cilpām, kas atvieglo griešanu ar cimdiem. |
| Svītrkods | 502037194 |
Veiciet sarežģītus griezumus ar jaudīgām šķērēm ar PowerArc™ asmeņiem, kas nodrošina vairāk nekā par 30% lielāku jaudu. Izbaudiet uzlabotu mehāniku un ergonomiku ar jaunās paaudzes griešanas instrumentiem, kas nodrošina lielāku jaudu, komfortu un kontroli. PowerArc šķērēm ir intelektuāli izliekti asmeņi, kas maina leņķi starp asmeņiem, lai nodrošinātu jums vairāk nekā par 30% lielāku jaudu, īpaši vissmagākajā griešanas daļā. Kaltie nerūsējošā tērauda asmeņi palīdz novērst asmeņu atdalīšanos. Robainā mala, pagarinātais kāts un ar skrūvēm nostiprinātais savienojums uzlabo kontroli un izturību. Ergonomiskais rokturis ar SoftGrip® un stratēģiski izvietotu tekstūru palielina komfortu, savukārt lielākas cilpas ir paredzētas lielām rokām ar cimdiem.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ŠĶĒRES POWERARC UNIVERSĀLAS 26CM FISKARS