APŠUVUMS SOFT-LINE 12X120X3000MM 8GAB
€21,02
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Garums | 300 cm |
| Platums | 12 cm |
| Biezums | 1.2 cm |
| Uzstādāma | Iekšpusē |
| Produkta veids | Apdares dēlis |
| Modelis | Soft-Line |
| Koksnes veids | Egle |
| Apdares dēļa veids | AB |
| Izcelsmes valsts | Igaunija |
| Svītrkods | 502462426 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: APŠUVUMS SOFT-LINE 12X120X3000MM 8GAB