AUTOMĀTISKAIS SLĒDZIS IC60N C16A 3P 10KA
€8,40
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SCHNEIDER ELECTRIC |
|---|---|
| Produkta veids | Automātisks slēdzis |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Modelis | IC60N |
| Fāžu skaits | 3 |
| Poli | 3P |
| Atvienošanas līkne | C |
| Atvienošanas spēja, kA | 10 |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Spriegums | 415 V |
| Selektivitātes klase | 3 |
| Ciklu skaits | 10000 |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP20 |
| Platums | 54 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Nominālā strāva: 16 A. Aizsardzība: IP20 |
| Izcelsmes valsts | Francija |
| Svītrkods | 501732765 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: AUTOMĀTISKAIS SLĒDZIS IC60N C16A 3P 10KA