BARJERA SAKŅU PLANTEX ROOTBARRIER 0.7X5M
€20,69
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DU PONT |
|---|---|
| Svars, g/m² | 325 |
| Garums | 5 m |
| Platums | 0.7 m |
| Produkta veids | Sakņu barjeras |
| Zīmols | DuPont |
| Svars | 1.138 kg |
| Vispārējie izmēri | 5 x 0.7 m |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502645285 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: BARJERA SAKŅU PLANTEX ROOTBARRIER 0.7X5M