Produkta informācija
| Ražotājs | BRIKO |
|---|---|
| Forma | Apaļš |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Pārklājums | Nav |
| Garums | 200 cm |
| Sieniņas biezums | 1 mm |
| Zīmols | Briko |
| Platums | 1 cm |
| Ārējais diametrs | 10 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501731275 |
Atklājiet daudzpusīgo Briko apaļo alumīnija cauruli – būtisku sastāvdaļu plašam projektu klāstam. Izgatavota no viegla, bet izturīga alumīnija, šī caurule piedāvā gan izturību, gan gludu, modernu estētiku. Tās dabīgā metāliskā pelēkā apdare, kā redzams pievienotajā attēlā, nodrošina tīru izskatu, kas nemainīgi integrējas dažādos dizainos.
- Izcils materiāls: Izgatavots no augstas kvalitātes alumīnija, kas pazīstams ar savu izturību pret koroziju un vieglumu, padarot to viegli apstrādājamu un ilgmūžīgu.
- Precīzi izmēri: Šīs caurules ārējais diametrs ir 10 mm un vienmērīgs sienas biezums 1 mm, nodrošinot uzticamu veiktspēju jūsu specifiskajām vajadzībām.
- Optimāls garums: Ar garumu 200 cm (2 metri) tas nodrošina pietiekami daudz materiāla dažādiem pielietojumiem, samazinot vajadzību pēc vairākiem gabaliem.
- Gluda, nepārklāta apdare: Caurule tiek piegādāta bez papildu pārklājuma, demonstrējot alumīnija dabīgo, nedaudz atstarojošo virsmu.
- Uzticama konstrukcija: Ražotājs: SAPA PROFILER AB, zīmols, kas atzīts par kvalitāti metāla profilos.
Neatkarīgi no tā, vai veicat mājas labiekārtošanas projektu vai radošu pasākumu, šī alumīnija caurule ir paredzēta, lai apmierinātu jūsu prasības. To var viegli griezt, urbt un savienot, padarot to piemērotu vieglu rāmju izgatavošanai plauktu sistēmām, pielāgotu aizkaru stangu veidošanai vai pat unikālu dekoratīvu elementu veidošanai. Tās robustums padara to par praktisku izvēli maziem remonta darbiem vai modeļu veidošanai.
Briko apaļā alumīnija caurule apvieno praktiskus izmērus ar alumīnija raksturīgajām priekšrocībām, piedāvājot funkcionālu un estētiski pievilcīgu materiālu jūsu nākamajam projektam. Šis viens, 2 metrus garais gabals ir gatavs pārvērtībām, lai atbilstu jūsu vīzijai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CAURULE APAĻA ALUMĪNIJA D10X1 2M