CIRVIS CELTNIECĪBAS XXL 4720GR ISOCORE
€56,57
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Svars | 4720 g |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Kāta materiāls | Gumija, Metāla sakausējums, Plastmasa |
| Garums | 914 mm |
| Produkta veids | Veseri |
| Zīmols | Fiskars |
| Roktura spiediena vibrācijas | Jā |
| Āmurs ar vieglu galvu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Lai gan trieciena un trieciena viļņi var radīt diskomfortu vai pat traumas, atsitiena samazināšanas rīki palīdz samazināt vibrāciju ietekmi uz rīka lietotāju. Mūsu tirgū vadošā vibrāciju samazināšanas sistēma absorbē gan trieciena enerģiju, gan vibrāciju, kas rodas pēc trieciena, līdz pat 50 % samazinot lietotājam radīto vibrāciju. Praksē tas nozīmē efektīvu roku, plaukstu un plaukstu locītavu aizsardzību. Neatkarīgi no trieciena stipruma jūs jutīsiet mazāk sāpju un mazāku spriedzi. Mūsu ergonomiski profilētais rokturis ir veidots tā, lai to varētu lietot un justies kā savas rokas pagarinājumu. Pievienojiet optimālu līdzsvaru, un jūs sajutīsiet mūsu rīku spēku un svaru, vienlaikus nodrošinot perfektu kontroli. Lai radītu īpaši izturīgu rokturi, mēs esam koncentrējuši savu ražošanas procesu un dizainu uz ilgstošu izturību. Kopumā šīs īpašības nozīmē, ka spēcīgāki sitieni būs ērtāki nekā jebkad agrāk.s |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | TOP prece |
| Svītrkods | 502079243 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS CELTNIECĪBAS XXL 4720GR ISOCORE