CIRVIS UNIVERSĀLAIS FORTE TOOLS 1.1KG
Produkta informācija
| Ražotājs | FORTE TOOLS |
|---|---|
| Garums | 45 cm |
| Svars | 1.1 kg |
| Darba daļu materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Forte Tools |
| Cirvja galvas svars | 1.1 kg |
| Kāta materiāls | Stikla šķiedra |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 360 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502158125 |
Izturīgs un ērts Forte Tools universālais cirvis. Tas ir ideāli piemērots galdniecības, dārza, būvniecības un tīrīšanas darbiem. Asmeņi ir izgatavoti no augstas kvalitātes indukcijas rūdīta tērauda, tie ir īpaši izturīgi un stingri piemetināti pie roktura. Rokturis ir pastiprināts ar stikla šķiedru, padarot to īpaši izturīgu un ērtu. Cirvja pārsegs ļauj ērti pakārt un uzglabāt instrumentu, tam ir arī vieta asinātāja glabāšanai. TUV GS drošības sertifikāts.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: CIRVIS UNIVERSĀLAIS FORTE TOOLS 1.1KG