Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 7.5 cm |
| Saspiešanas spēks | 50 kg |
| Ar paplašinātāju | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Spīles |
| Zīmols | Okko |
| Platums | 7.5 cm |
| Svars | 0.24 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502144767 |
Atklājiet Okko VG361 leņķa spīles lietderību, tas ir būtisks instruments, kas paredzēts dažādu kokapstrādes, metālapstrādes un DIY projektu veikšanai. Šī robustā spīle nodrošina drošu un precīzu fiksāciju, garantējot stabilitāti, savienojot materiālus ideālā 90 grādu leņķī.
Izgatavota no izturīga metāla, Okko VG361 spīle ir radīta uzticamai veiktspējai un ilgstošai lietošanai. Tās spilgti sarkanā apdare padara to viegli atpazīstamu jebkurā darbnīcas vidē. Ar ievērojamu spiediena spēku 50 kg, tā stingri satver sagataves, novēršot nevēlamu kustību tādu darbu laikā kā līmēšana, urbšana vai stiprināšana.
- Zīmols: Okko
- Modelis: VG361
- Produkta veids: Leņķa spīle
- Materiāls: Metāls
- Spiediena spēks: 50 kg
- Ietilpība: Paredzēta sagatavēm, kuru izmēri ir līdz aptuveni 7,5 cm (75 mm)
- Svars: Aptuveni 0,24 kg
Šis kompaktais instruments, kura izmēri ir aptuveni 7,5 cm x 7,5 cm, ir ideāli piemērots lietošanai, kur precīzu taisno leņķu saglabāšana ir izšķiroša. Tas ir ideāls attēlu rāmju montāžai, mazu skapju kārbu konstruēšanai vai stipru stūra savienojumu izveidei plauktiem. Tā praktiskais dizains ļauj veikt ātras un vieglas regulēšanas, padarot to par vērtīgu papildinājumu jebkura hobija vai profesionāļa instrumentu komplektā, lai panāktu precīzus un tīrus stūra savienojumus.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: SKRŪVSPĪLES VG361 OKKO 75MM