DEK.KER.SIEN.FLĪZE NAVONABEIGE25X36 (14)
€2,53
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TUBADZIN |
|---|---|
| Garums | 36 cm |
| Platums | 25 cm |
| Biezums | 0.7 cm |
| Flīžu tips | Keramika |
| Flīžu mērķis | Sienas |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Navona |
| Modelis | Beige |
| Formāts | 25 x 36 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 14 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.26 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Nē |
| Flīžu virsma | Glazēts |
| Flīžu modelis | Ar rakstu |
| Krāsas nosaukums | Gaiši brūna krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502173656 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: DEK.KER.SIEN.FLĪZE NAVONABEIGE25X36 (14)