Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Jauda | 800 W |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 100 mm |
| Kustību skaits minūtē | 2800 |
| Regulējams kustības ātrums | Jā |
| Produkta veids | Finierzāģis |
| Zīmols | Okko |
| Svars | 2.5 kg |
| Svārsta kustības | Jā |
| Soma komplektā | Nē |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Ar lāzera un LED apgaismojumu |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502657349 |
Droši veiciet plašu griešanas darbu klāstu, izmantojot Okko M1Q-DD20-80 finierzāģi. Šis jaudīgais 800 W elektriskais finierzāģis, kas pieejams pārsteidzošā oranžā un melnā dizainā, ir izstrādāts, lai nodrošinātu precīzus un efektīvus griezumus gan prasīgiem projektiem, gan smalkām detaļām.
- Izturīga veiktspēja: Aprīkots ar 800 W suku motoru, šis finierzāģis nodrošina pietiekamu jaudu dažādu materiālu griešanai. Tā regulējamā ātruma kontrole nodrošina daudzpusīgu diapazonu no 0-2800 gājieniem minūtē, nodrošinot optimālu griešanas veiktspēju, kas pielāgota jūsu konkrētajam materiālam un uzdevumam.
- Precizitāte un redzamība: Uzlabojiet savu precizitāti ar integrēto lāzera vadotni, kas nodrošina skaidru līniju jūsu griezumiem. Iebūvētais LED apgaismojums vēl vairāk izgaismo jūsu darba zonu, nodrošinot izcilu griešanas līnijas redzamību pat mazāk ideālos apgaismojuma apstākļos, palīdzot jums sasniegt tīrākus, precīzākus rezultātus.
- Efektīva griešana: Ar svārsta darbību šis finierzāģis ir paredzēts ātrākiem, agresīvākiem griezumiem, kas īpaši noderīgi, strādājot ar koku. Tas var viegli griezt cauri kokam ar maksimālo biezumu līdz 100 mm, padarot to piemērotu dažādiem galdniecības un DIY projektiem.
- Lietotājam draudzīgs dizains: Svarā tikai 2,5 kg, Okko M1Q-DD20-80 ir paredzēts ērtai apstrādei ilgstošas lietošanas laikā. Ergonomiskais rokturis un intuitīvās vadības ierīces padara to vienkārši lietojamu, ļaujot saglabāt kontroli un samazināt nogurumu.
Neatkarīgi no tā, vai veidojat pielāgotas detaļas mēbeļu restaurācijai vai griežat paneļus jaunam plauktu blokam savā darbnīcā, šis Okko finierzāģis piedāvā nepieciešamo jaudu un precizitāti. Tas ir uzticams instruments DIY entuziastiem un hobijiem, kas vēlas panākt gludus, precīzus griezumus kokā un citos materiālos.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FINIERZĀĢIS EL. M1Q-DD20-80 800W