FL GRES NAVARA BEIGE REC 44.8X44.8 (1.6)
€13,17
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | TUBADZIN |
|---|---|
| Garums | 44.8 cm |
| Platums | 44.8 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Tubadzin |
| Kolekcija | Navara |
| Modelis | Beige |
| Formāts | 45 x 45 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.6 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds |
| Flīžu modelis | Akmens imitācija |
| Krāsas nosaukums | Bēša krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Jā |
| Izturība pret salu | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502406458 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FL GRES NAVARA BEIGE REC 44.8X44.8 (1.6)