Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Zīmols | Okko |
| Svars | 3.5 kg |
| Maksimālais griešanas garums | 460 mm |
| Maksimālais griešanas garums pa diagonāli | 310 mm |
| Maksimālais griešanas dziļums | 12 mm |
| Produkta veids | Flīžu griešanas mašīna |
| Garums | 710 mm |
| Materiāls | Metāls |
| Griešanas diska diametrs | 3 mm |
| Lineāla iedaļas | Centimetri |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Lineāla iedaļas: Centimetri. Griešanas diska diametrs: 3 mm. Maksimālais griešanas garums pa diagonāli: 310 mm. Garums: 710 mm. Svars: 3.5 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501767674 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪŽU GRIEZĒJS MT116A 460X12