Produkta informācija
| Ražotājs | CERESIT |
|---|---|
| Maisījuma tips | Blīvēšanas |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Flīžu spraugu šuvošanai |
| Produkta svars ar iepakojumu | 2.5 kg |
| Darba temperatūra | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Flīžu šuvotājs |
| Zīmols | Ceresit |
| Modelis | CE89 White |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Krāsa | Balta krās. |
| Maisījuma un ūdens attiecība | skat. uz iepakojuma |
| Patēriņš | 0.5 kg |
| Spraugas platums līdz | 15 mm |
| Izmantošana | Izmanto pret ķimikālijām izturīgu sienu un grīdas flīžu uzstādīšanai un izšuvošanai iekštelpās un ārpus telpām ar šuvju platumu starp 1 un 15 mm (piemēram: grīdu un sienu flīzēm vispārējās dzīvojamās, sabiedriskās un rūpnieciskās zonās; grīdu un sienu flīzēm vannas istabās un dušās, peldbaseinos, tvertnēs ar karstu vai iesāļu ūdeni, kūrortos un tvaika pirtīs; apsildāmām grīdām; virtuves galdiem; terasēm un balkoniem; atļauta saskare ar dzeramo ūdeni un izmantošanai pārtikas rūpniecībā. Piemērota izmantošanai vietās, kur virsmas ir pakļautas agresīvām ķīmiskām vielām (skatīt ķīmiskās izturības tabulu), piemēram, pienotavās, kautuvēs, raudzēšanas telpās un pārtikas rūpniecībā. Tā ir ieteicama arī peldbaseinu un tvertņu, kas satur karstu vai iesāļu ūdeni, kūrortu un tvaika pirtu virsmu izšuvošanai. |
| Maisījuma sastāvs | skat. uz iepakojuma |
| Papildus informācija | Divkomponentu, ķīmiski izturīgs epoksīdsveķu savienojums flīžu un mozaīku līmēšanai un apmešanai. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502180893 |
GALVENIE FAKTI
Divkomponentu, ķīmiski izturīga epoksīda java flīžu un mozaīku uzstādīšanai un izšuvošanai
ĪPAŠĪBAS
- optimizēta izturība pret UV starojumu un laika apstākļiem
- stabili un viendabīgi krāsu toņi visu veidu flīzēm
- ārkārtīgi viegli pielietot un tīrīt pat salīdzinājumā ar cementa šuvju javu. novērš krāsu pigmenta noplūdi uz keramikas virsmām
- lieliska ķīmiskā izturība
- augsta mehāniskā stiprība
- ūdensizturīga
- nav rukuma, tāpēc nav plaisu un plīsumu
- kā līme neslīd vertikālā virzienā
- var tikt izmantota kā šuvju java un līme
- šuves platums 1 līdz 15 mm
APRAKSTS
Izmanto pret ķimikālijām izturīgu sienu un grīdas flīžu uzstādīšanai un izšuvošanai iekštelpās un ārpus telpām ar šuvju platumu starp 1 un 15 mm (piemēram: grīdu un sienu flīzēm vispārējās dzīvojamās, sabiedriskās un rūpnieciskās zonās; grīdu un sienu flīzēm vannas istabās un dušās, peldbaseinos, tvertnēs ar karstu vai iesāļu ūdeni, kūrortos un tvaika pirtīs; apsildāmām grīdām; virtuves galdiem; terasēm un balkoniem; atļauta saskare ar dzeramo ūdeni un izmantošanai pārtikas rūpniecībā. Piemērota izmantošanai vietās, kur virsmas ir pakļautas agresīvām ķīmiskām vielām (skatīt ķīmiskās izturības tabulu), piemēram, pienotavās, kautuvēs, raudzēšanas telpās un pārtikas rūpniecībā. Tā ir ieteicama arī peldbaseinu un tvertņu, kas satur karstu vai iesāļu ūdeni, kūrortu un tvaika pirtu virsmu izšuvošanai.
TEHNISKO DATU LAPAS: CE 89 Ultraepoxy Premium - Ceresit
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: FLĪŽU ŠUV.ŠPAK.CE89/801 2.5KG B.