Produkta informācija
| Ražotājs | HALCON |
|---|---|
| Garums | 60 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 0.8 cm |
| Flīžu tips | Akmens |
| Flīžu mērķis | Grīdas segumi, Kāpnes, Sienas, Terasēm |
| Produkta veids | Flīzes |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Naos |
| Modelis | Gold |
| Formāts | 30 x 60 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 8 |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 1.44 |
| Piemērots izmantošanai ārā | Jā |
| Flīžu virsma | Gluds, Matēts |
| Flīžu modelis | Marmora imitācija |
| Krāsa | Balta krās. |
| Klase | Pirmais |
| Rektificēts | Nē |
| Izturība pret salu | Jā |
| Stikla izturības nodiluma klase | PEI4 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Uzmanību! | Pirms flīžu līmēšanas ieteicams pārbaudīt toni, ražošanas partiju un kvalitāti. Ieteicams ņemt vērā piegādātāja ieteikumus un norādījumus uz iepakojuma. |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Svītrkods | 502435647 |
FLĪZES, AKMENS Domoletti NAOS 8429178127258, 600 MM X 300 MM
Domoletti Naos akmens flīzes ir stilīga un funkcionāla izvēle sienu un grīdas apdarei.
Šīs akmens flīzes piešķir telpām dabisku, unikālu izskatu.
Tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas nodrošina izturību un izturību, un ir piemērotas sienām, grīdām, kāpnēm un terasēm.
Matētās marmora imitācijas keramikas flīzes piesaista uzmanību ar savu izsmalcinātību, un tām ir interesants marmora raksts ar zeltainiem toņiem, kas izceļ flīžu skaistumu un oriģinalitāti.
Šīs taisnstūra formas flīzes ir augstākās klases, izturīgas pret salu un droši lietojamas gan iekštelpās, gan ārā.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GR FLĪZES NAOS GOLD MAT 30X60 (1.44)