Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 5.8 cm |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Materiāls | Koksnes šķiedras |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Platums | 5.8 cm |
| Biezums | 1.5 cm |
| Krāsas nosaukums | Ozola krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek piestiprinātas ar stiprinājumiem "CH23" - 000051050681 vai pielīmētas ar montāžas līmi. Izgatavotas no laminētām koka šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 501746706 |
- Izmēri: 240 x 5.8 x 1.5 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 544353 FU062L FOEI014