Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Garums | 240 cm |
| Augstums | 3.85 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Laminētas kokskaidu plāksnes (MDF), Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Stiprinājums | Līmējamas vai stiprināmas sijas |
| Produkta veids | Grīdlīstes |
| Zīmols | - |
| Kolekcija | - |
| Biezums | 1.85 cm |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Krāsas nosaukums | Balts krās. |
| Piemērots vannas istabai | Nē |
| Papildus informācija | Stiprinājumi nav iekļauti preces komplektācijā. Grīdlīstes tiek stiprinātas ar 'CH23' kronšteiniem - 000051050681 vai līmētas ar montāžas līmi. Neizmantojiet silikona līmi. Izgatavotas no laminētām koksnes šķiedrām. |
| Izcelsmes valsts | Austrija |
| Svītrkods | 502105066 |
Laminēta koka grīdlīste, paredzēta stiprināšanai ar skavām (CH23) vai līmi.
- Izmēri: 240 x 3,85 x 1,85 cm
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: GRĪDLĪSTE 551701 FU18L 2.4MX38 BALTA