Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 37.4 cm |
| Platums | 19.8 cm |
| Augstums | 18.9 cm |
| Krāsa | Melna krās., Pelēka krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Okko |
| Materiāls | Plastmasa |
| Atvilktņu skaits | 2 |
| Ar rokturi | Jā |
| Ūdensnoturīgs | Nē |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502386825 |
Uzturiet savus instrumentus un sīkas detaļas kārtīgi sakārtotas ar Okko instrumentu kasti. Izstrādāta efektivitātei un ērtam lietošanai, šis praktiskais uzglabāšanas risinājums ir ideāli piemērots DIY entuziastiem, hobija meistariem vai ikvienam, kam nepieciešams sakārtot savus nepieciešamos rokas instrumentus un piederumus.
Izgatavota no izturīgas plastmasas, šī Okko instrumentu kaste ir eleganta divu toņu dizainā – melna un pelēka. Tās kompaktie, bet plašie izmēri – 37,4 cm garumā, 19,8 cm platumā un 18,9 cm augstumā – atvieglo transportēšanu un uzglabāšanu gan garāžā, darbnīcā, gan pat automašīnas bagāžniekā, lai veiktu darbus ceļā.
Gudrais dizains piedāvā vairākas uzglabāšanas iespējas:
- Stingrs, ergonomisks rokturis nodrošina ērtu pārnēsāšanu.
- Drošas fiksācijas cieši aizver vāku, pasargājot saturu.
- Noņemama iekšējā paplāte nodrošina īpašas vietas bieži lietojamiem rokas instrumentiem, saglabājot tos viegli pieejamus.
- Galvenais nodalījums zem paplātes piedāvā pietiekami daudz vietas lielākiem priekšmetiem vai papildu aprīkojumam.
- Divi integrēti, caurspīdīgi vāka organizatori ar atsevišķiem nodalījumiem ir ideāli piemēroti mazu detaļu, piemēram, skrūvju, naglu, paplāksnes vai urbju, šķirošanai un uzglabāšanai, padarot tās redzamas un viegli izņemamas, neatverot galveno kasti.
Lai gan šī Okko instrumentu kaste nav ūdensizturīga, tā ir veidota, lai nodrošinātu uzticamu ikdienas uzdevumu organizēšanu. Iedomājieties ērtību, ja visi jūsu nepieciešamie remonta instrumenti ir vienuviet mājas remontam, vai visi jūsu amatniecības piederumi ir perfekti sakārtoti jūsu jaunākajam projektam. Ražots Polijā, šai instrumentu kastei ir 24 mēnešu garantija patērētājiem un 12 mēnešu garantija juridiskām personām.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: INSTRUMENTU KASTE 37.4X19.8X18.9CM