Produkta informācija
| Ražotājs | SAKRET |
|---|---|
| Maisījuma tips | Remonta |
| Vielas/maisījuma pielietojums | Mūrēšanas darbiem |
| Produkta svars ar iepakojumu | 25 kg |
| Darba temperatūra | +10 - +25 °C |
| Produkta veids | Mūrjava |
| Zīmols | Sakret |
| Modelis | ZM |
| Maisījuma un ūdens attiecība | 4,0 l : 25 kg |
| Patēriņš | 16 kg/m² |
| Maisījuma sastāvs | Ar pretsala piedevu. |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Svītrkods | 500211320 |
Cementa java iekšdarbiem un ārdarbiem, mūrēšanai un apmešanas darbiem. Paredzēts iekšdarbiem un ārdarbiem, mitrām telpām, ūdens tvaiku caurlaidīgs, hidrofobisks, augsta mehāniskā izturība un noturība pret klimatiskajiem apstākļiem. Var izmantot kā apmetumu, ja nepieciešams cementa apmetums.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: JAVA CEMENTA ZM 25KG