KĀPŅU PAKĀPIENS 40X300X950 OŠA A/B MASĪV
€31,06
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | NO BRAND |
|---|---|
| Koksnes veids | Masīva |
| Garums | 95 cm |
| Platums | 30 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Produkta veids | Kāpņu pakāpieni |
| Zīmols | Vigrima |
| Kvalitātes kategorija | A/B |
| Papildus informācija | Kvalitātes kategorija: A/B. Koksnes veids: Masīva |
| Izcelsmes valsts | Lietuva |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501710803 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KĀPŅU PAKĀPIENS 40X300X950 OŠA A/B MASĪV