ĶĒDES ZĀĢIS UNIVERSAL CHAIN 18V BEZ AKUM
€92,50
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BOSCH GREEN |
|---|---|
| Svars | 2.7 kg |
| Sliedes garums | 20 cm |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Produkta veids | Akumulatora ķēdes zāģi |
| Zīmols | Bosch |
| Modelis | UniversalChain 18 |
| Garums | 510 mm |
| Platums | 235 mm |
| Augstums | 200 mm |
| Spriegums | 18 V |
| Ķēdes biezums | 1.1 mm |
| Ķēdes posmi | 3/8" |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Uzlādes laiks | 60 min |
| Ķēdes eļļas tvertnes ietilpība | 0.08 l |
| Ķēdes nospriegojums | Sānu |
| Anti-vibrācijas sistēma | Jā |
| Trokšņa līmenis | 84 dB |
| Ķēdes zāģa komplektācija | Ķēde |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | SDS sistēma |
| Svītrkods | 501923959 |
Preces apraksts:
- Viegls, kompakts un ērti manevrējams instruments ļauj efektīvi veikt atzarošanu visdažādākajos stāvokļos; tas sver tikai 3 kg kopā ar akumulatoru.
- “Stabilizējošs gala aizsargs ar tvērējasmeni” satver un notur koka zaru, nodrošinot tīru griezumu un minimizējot zara bojājumu.
- Viegli lietojama SDS sistēma nodrošina ātru montāžu, ķēdes spriegošanu un apkalpošanu.
- Power for ALL 18 V – viens akumulators visiem klases Home & Garden instrumentiem. Apgādāts ar Syneon mikroshēmu, kas nodrošina lielu akumulatora darbības laiku.
- Daudzpusīga lietošana – viegla darba režīma maiņa, pārejot no delikātas atzarošanas uz atkritumu apstrādi un malkas zāģēšanu.
- Samazināts atsitiena risks.
- Ierobežots kontakts starp ķēdi un zemi ļauj palielināt ķēdes kalpošanas laiku.
- Pagriežams palaišanas mehānisms, fiksēts roku aizsargs un rokturis ar mīkstu pārklājumu nodrošina ērtu vadīšanu, augstu darba drošību un ērtu lietošanu.
- Eļļas tvertnes vāciņš ar ierobežotāju un kontrollogu ļauj viegli iepildīt eļļu.
- Iebūvēts akumulatora uzlādes pakāpes LED indikators – ļauj novērtēt akumulatorā atlikušo enerģiju.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ĶĒDES ZĀĢIS UNIVERSAL CHAIN 18V BEZ AKUM