KOMBINĒTĀS NOPL. AUTOMĀTS 1P+N C25 30MA
€17,74
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | GACIA |
|---|---|
| Spriegums | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Produkta veids | Kombinētās noplūdes automāts |
| Zīmols | Gacia |
| Modelis | PL8A2MC2530 |
| Poli | 1P |
| Strāvas stiprums | 25 A |
| Svītrkods | 502592526 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: KOMBINĒTĀS NOPL. AUTOMĀTS 1P+N C25 30MA