Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Platums | 63 mm |
| Sari | Sintētisks |
| Rokturis | Koka |
| Suka paredzēta | Darbam ar krāsām uz ūdens bāzes, Gruntēta |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Produkta veids | Otas |
| Zīmols | Okko |
| Biezums | 18 mm |
| Saru garums | 51 mm |
| Forma | Plakanais |
| Vienāda garuma sari, % | 90 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 501823327 |
Atklājiet Okko 442N 2.5 plakano otu, daudzpusīgu instrumentu, kas radīts vienmērīgai un efektīvai dažādu pārklājumu uzklāšanai. Šī ota ir īpaši izstrādāta darbam ar ūdens bāzes krāsām un efektīviem gruntēšanas darbiem, padarot to par vērtīgu papildinājumu jūsu krāsošanas piederumiem.
Ar plakanu formu un ievērojamu 63 mm platumu, šī ota nodrošina plašus vilcienus un vienmērīgu pārklājumu uz dažādām virsmām. Sintētiskie sari, ar vienmērīgu 51 mm garumu un 90% konsistenci, ir optimizēti precīzai kontrolei un tīrai apdarei. Sintētiskie sari ir pazīstami arī ar savu izturību un vieglu tīrīšanu, lietojot ar ūdens bāzes produktiem.
Ota ir veidota ar stipru un ērtu koka rokturi, nodrošinot drošu satvērienu ilgstošu krāsošanas sesiju laikā. Tās robustā konstrukcija, ieskaitot 18 mm biezumu, nodrošina uzticamību gan profesionāliem projektiem, gan mājas remontiem. Neatkarīgi no tā, vai atsvaidzināt telpu ar svaigu emulsijas krāsas kārtu vai sagatavojat mēbeles ar gruntu, Okko 442N 2.5 ota nodrošina uzticamu pieredzi.
Galvenās iezīmes:
- Zīmols: Okko
- Produkta modelis: 442N 2.5
- Otulas tips: Plakana
- Sarumu materiāls: Sintētisks
- Sarumu garums: 51 mm
- Otulas platums: 63 mm
- Otulas biezums: 18 mm
- Roktura materiāls: Koks (ar zilu apdari)
- Ideāli piemērots: Gruntēšanai un ūdens bāzes krāsām
Šī vienīgā Okko ota ir būtisks instruments jebkuram projektam, kas prasa rūpīgu grunts vai ūdens bāzes dekoratīvo apdares materiālu uzklāšanu, piemēram, sienu, griestu vai koka virsmu krāsošanai.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: OTA OKKO PLAKANA SINT. SARU 442N 64MM