PAGARINĀTĀJS-STAT.1154450 4V 10M IP44
€23,89
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BRENNENSTUHL |
|---|---|
| Ligzdu skaits | 4 ligzdas |
| Vada garums | 10 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Nē |
| Produkta veids | Pagarinātāji ar statīvu |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP44 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502671995 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAGARINĀTĀJS-STAT.1154450 4V 10M IP44