Produkta informācija
| Ražotājs | FISKARS |
|---|---|
| Rīka veids | Augu audums |
| Garums | 820.50 mm |
| Darba daļu materiāls | Neilons |
| Produkta veids | Instrumentu komplekti |
| Zīmols | Fiskars |
| Platums | 440.50 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Fiskars aizsargpaklājiņš aizsargā darba virsmas un padara tīrīšanu vienkāršu un ātru. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Kūdra tomātiem Biolan 55300625, 50 l |
| Parastā cena | Zāles skrāpis Fiskars 1011617, 1090 mm, metāls, melna krās. |
| Svītrkods | 502603742 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PAKLĀJS STĀDĪŠANAS FISKARS 1071304