Produkta informācija
| Ražotājs | STANLEY |
|---|---|
| Svars | 1 kg |
| Maksimālais darba spiediens | 9 Bar |
| Gaisa patēriņš | 170 - 708 l/min |
| Gaisa ieplūdes savienotājs | 1/4" |
| Ar manometru | Nē |
| Produkta veids | Izpūšanas pistoles |
| Zīmols | Stanley |
| Garums | 6.3 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 501760056 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PISTOLE SMILŠUSTRŪKLAS AR TVERTNI 1L