Produkta informācija
| Ražotājs | TESA |
|---|---|
| Garums | 25 m |
| Platums | 55 cm |
| Produkta veids | Krāsošanas līmlente |
| Zīmols | Tesa |
| Papildus informācija | Plēve ar līmlenti |
| Izcelsmes valsts | Koreja |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Auto gaisa atsvaidzinātājs Wunder-Baum Wild Instinct |
| Parastā cena | Papīrs Haushalt 190 G M2, 12.5 m x 80 cm |
| Svītrkods | 502175344 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: PLĒVE+LENTE STAND.TESA 25MX550MM